O firmie

Firma Glob Pack specjalizuje się z w projektowaniu i dostarczaniu indywidualnych rozwiązań, które usprawniają i przyspieszają procesy związane z konfekcją różnych produktów - w zależności od branży w której działa nasz klient.


Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od profilu działalności klienta przygotowujemy maszyny w pełni spełniające potrzeby i wymagania klientów w zależności od sposobu pakowania, szybkości konfekcji, procesów kontroli oraz ogólnej ergonomii pracy.


Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz własnej ofercie konfekcji świadczonej dla naszych klientów jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, które gwarantują długą i bezproblemową obsługę.


Nasze maszyny posiadają wymagane certyfikaty CE i są produkowane na najwyższej jakości światowych komponentach, co zapewnia długą i bezproblemową pracę. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i obsługę serwisową dostarczonych przez nas maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.